Podaj dalej.

Przewietrz szafę, i „Podaj dalej” swój nieużywany ciuch. Jak co roku o tej porze zwracamy się z prośba oto aby przewietrzyć szafę a zalegające ciuchy przekazać, najbardziej potrzebującym z terenu naszego Miasta. Zeszłym roku, z naszej pomocy skorzystało ponad 2,5 tys. osób, wspólnie z wolontariuszami stworzyliśmy regulamin, który mówi że osoby pod wpływem nie uzyskują żadnej pomocy z Fundacji Bread of life w ciągu najbliższego msc.
Tym razem z pomocą Fundacji  przyszli studenci Norwescy, którzy zebrali ponad 200kg odzieży i podarowali podopiecznym Fundacji  Bread of life. W ten sposób studenci przewietrzyli swoje szafy, miły gest, gdyż odzież schodzi błyskawicznie.  To nie koniec miłych gestów ze strony Norweskich studentów, którzy studiują medycynę w Polsce,  przygotowują kolejną niespodziankę dla naszych podopiecznych.
Odzież można zawsze przynieść do Fundacji Bread of life, ul.Śródmiejska 24a Kalisz od wtorku do czwartku w godz.12-15, lub osobiście odbierzey ją od Państwa po wcześniejszym umówieniu terminu, tel. 536-232-82

20140329_155414