Pomóż Benjaminowi!!!

Benjamin jest wnukiem nieżyjącego już kaliskiego rzeźbiarza – Bogdana Jareckiego. Niedawno okazało się, że choruje na białaczkę. Chłopiec przeszedł już jedną chemioterapię i obecnie jest w trakcie w drugiej. W tym miesiącu chłopca czeka przeszczep szpiku kostnego, w szpitalu w Ameryce Południowej. Za transplantację trzeba zapłacić 42 tys. USD! Rodzina i przyjaciele małego Benjamina proszą Kaliszan o pomoc.

Nikoś_article

Chilijski szpital, żeby uratować chłopca, przeprowadzi w sierpniu zabieg przeszczepu szpiku kostnego. Pieniądze muszą być wpłacone do 8 sierpnia b.r. Rodzina była zmuszona zebrać taką sumę, pożyczając pieniądze z wielu źródeł. Teraz rodzice dziecka potrzebują 42 tys. dolarów, żeby uregulować koszty. Jeśli co najmniej połowa mieszkańców Kalisza przekazałaby po 4zł (ponad 1 USD) ze swojego konta bankowego na rzecz chłopca, wartość przeszczepu by się zwróciła. Dałoby to łączną kwotę 168 tys. zł. Będzie to również ogromne wparcie finansowe w dalszym leczeniu Benjamina.

Kilka słów od Pana Nikodema Jareckiego, ojca Benjamina:

Znajomi i mniej znajomi,

potrzebuję pomocy finansowej dla mojego syna Benjamina. Miesiąc temu wykryto u niego ostrą białaczkę szpikowa (AML M4). Jedynym ratunkiem dla niego jest przeszczep szpiku. Do 8 sierpnia muszę zapłacić szpitalowi za przeszczep $ 42.000 dolarów, chce Was prosić o jakąkolwiek pomoc finansową, każdy grosz się dla nas liczy. Dziękuję.

Jeżeli ktoś może pomoc, prosimy wpłacać na konto:

Fundacja Bread of Life KRS: 0000268931
ul. Śródmiejska 20, 62-800 Kalisz
BZ WBK 40 1090 1346 0000 0001 1420 0591
DOPISKIEM koniecznie: Dla Benjamina Jareckiego

Poniżej adres do profilu facebook Nikodema Jareckiego – ojca dziecka:
http://pl-pl.facebook.com/nikodem.jarecki

Liczymy na Wasze dobre serce.


← Powrót