Podsumowanie Wigilii 2016 rok

Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację Wigilii na Kaliskim Rynku oraz tym, którzy przyszli na Rynek, aby wesprzeć podopiecznych naszej Fundacji– mówił w czwartkowy wieczór w Cafe.Calisia.pl – Richard Nungesser z Fundacji Bread of Life. Tego wieczoru do przedstawicieli firm i organizacji zwróciła się także wiceprezydent Kalisza Karolina Pawliczak, która określiła Wigilię na Kaliskim Rynku sercem kaliskiego woluntariatu, gdzie pomaga się bezinteresownie, a Tomka Jeżyka doceniła za liczne inicjatywy na tym polu.

Article dsc3384

Wiceprezydent Kalisza – Karolina Pawliczak oraz Ola Tomczak, Tomek Jeżyk i Richard Nungesser z Fundacji Bread of Life fot. Calisia.pl

Tak wiele osób było zaangażowanych w organizację Wigilii na Kaliskim Rynku – chcielibyśmy im wszystkim serdecznie podziękować, nie wszystkim udało się dziś przyjść, ale wymieńmy ich i podziękujmy na forum – mówił Tomasz Jeżyk z Fundacji Bread of Life, który przygotował symboliczne Dyplomy by osobiście je wręczyć. W tym roku na leczenie podopiecznych Fundacji udało się zebrać blisko 21.982,64 złotych.

Tomek Jeżyk dziękował także wszystkim Kaliskim Aniołom, dzięki którym udało się ustanowić Rekord Polski Guinnessa w ilości 400 osób przebranych za Anioły. Za rok Kaliszanie spróbują pobić własny rekord i już dziś zapraszamy do udziału – mówił.

W tym roku – w organizację tego najważniejszego w roku dla Kalisza Charytatywnego Wydarzenia – wzięli udział także woluntariusze z USA, którzy w dniu Wigilii mieli domek z własnoręcznie przygotowanymi ozdobami świątecznymi, a w kolejnym dniu pełnili Dyżur Św. Mikołaja w Galerii Amber. Warto dodać, że Św. Mikołajem był Jack – Tara Saber, który po kaliskim wydarzeniu stwierdził, że warto byłoby podobną Wigilię zrobić w Arizonie skąd pochodzi i już zaprosił Kaliszan do udziału.

Steven Bauwens z Amerykańskiej Fundacji Bread of Life zrobił okolicznościowy spot z udziałem Poli Fraj, która jest Wigilijną Dziewczynką z Zapałkami oraz film, który możecie zobaczyć poniżej. Zapraszamy także do obejrzenia filmiku przygotowanego przez Ekipę Calisia.pl

Już wiadomo, że podczas w tegorocznej Wigilii, do której właśnie zaczęły się przygotowania – wystąpi Chór Gospel. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się.

Filmowe zaproszenie na Wigilię na Kaliskim Rynku z udziałem “Dziewczynki z Zapałkami”, którą jest Pola Fraj:

Jeszcze raz w imieniu organizatorów WIgilii na Kaliskim Rynku dziękujemy za zaangażowanie i wielki wkład w leczenie chorych dzieci.

żródło http://www.calisia.pl/articles/razem-jestesmy-lepsi-wspolnie-budujemy-kalisz-silniejszym

Organizator:

Współorganizatorzy:
Sponsorzy Strategiczni:


Sponsorzy:

Pomagają nam:
SCENA

 


Imprezy towarzyszące:

PATRONI MEDIALNI: