KACPER WRÓBLEWSKI

 


Cześć, mam na imię Kacper. Od pierwszych chwil spędzonych na tym świecie, niestety, zabrakło mi kacperszczęścia, aby być zdrowym i cieszącym się życiem dzieckiem, tak jak mój brat bliźniak.

W wyniku uszkodzeń neurologicznych mam mózgowe porażenie dziecięce. Lekarze neurolodzy i ortopedzi, pod opieką których się znajduję, twierdzą że dzięki intensywnej i systematycznej rehabilitacji mam szanse na normalne życie.

Możesz mi pomóc w zorganizowaniu szeroko pojętej rehabilitacji. Ta rehabilitacja to ciągłe ćwiczenia ruchowe i intelektualne w domu, a przede wszystkim w specjalistycznych ośrodkach, gdzie turnusy są bardzo drogie – kosztują od 3 do 14 tysięcy złotych. Konieczne są różnego rodzaju zabiegi: z hydroterapii, fizykoterapii, hipoterapii, a także spotkania ze specjalistami: ortopedą, okulistą, neurologiem, logopedą oraz psychologiem.

Moi rodzice borykają się z problemami finansowymi, dlatego razem prosimy o pomoc w nadziei na ratowanie mojego zdrowia. Chcę być zdrowy i bawić się jak inne dzieci, a każda ofiarowana złotówka daje mi na to szansę. Jedyną zaś zapłatą, jaką może ofiarować, będzie uśmiech na twarzy oraz pełne miłości małe serduszko!

Za okazane serce, zrozumienie i pomoc serdecznie dziękuję! Kacper.

Kacper znajduje się pod opieką Fundacji Bread of Life:

Podaruj Nam 1% mocy, tak abyśmy wspólnie razem zmieniali Nasze otoczenie.

 

 

 

 

Fundacja Bread of Life

KRS: 0000268931

ul. Śródmiejska 20, 62-800 Kalisz

nr konta bankowego:

WBK 40 1090 1346 0000 0001 1420 0591

Przy przelewach prosimy KONIECZNIE dopisać: NA LECZENIE Kacpra Wróblewskiego

Uwaga! Koniec strony ;)