Jedna sekunda może zmienić bardzo wiele w życiu człowieka.

22.12.2016r. ok. godz. 16.00 – ułamek sekundy , młody człowiek, Dominik, który w życiu ma wszystko ułożone- rodzina,dom,praca- ulega nieszczęśliwemu wypadkowi komunikacyjnemu i zaczyna ciężką, mozolną drogę aby powrócić do wszystkiego co miał jeszcze silniejszym. Diagnoza straszna- uraz odcinka szyjnego kręgosłupa z uciskiem na rdzeń kręgowy- paraliż dolnych kończyn, utrudnione władanie kończynami górnymi. Dominik to osoba, u której aktywność fizyczna stanowiła nieodzowny element życia codziennego- fan piłki nożnej- zarówno jako kibic drużyny AC Milan oraz czynnie uczęszczający w koleżeńskich gierkach-uczestniczący z przyjaciółmi w turniejach piłki ręcznej. Sport to było coś co sprawiało, że uśmiech z jego twarzy praktyczni nigdy nie ginął.

Dominik, tak jak i jego rodzina oraz przyjaciele, jest bardzo zmotywowany aby wrócić do tego, co było przed nieszczęśliwym zdarzeniem, które go dotknęło.

Jest świadomy, że droga będzie ciężka ale mocno wierzy, że jego wytrwałość doprowadzi go do upragnionego celu jakim jest powrót do zdrowia, do normalnego życia, które w dalszym ciągu będzie sprawiało mu dużo radości.

Dominik jest osobą, która nigdy nie odmawia nikomu pomocy, dlatego nie możemy jemu również jej odmówić, kiedy bardzo jej potrzebuje.

Jest wdzięczny za wsparcie jakie otrzymuje od wszystkich.

Niestety bardzo prawdopodobne jest to, że jego rehabilitacja będzie wymagała sporych nakładów finansowych- dlatego prośba o możliwość wsparcia Dominika w miarę możliwości poprzez przekazanie 1% podatku na jego rehabilitację!

Dla nas to niewiele, dla Niego może się okazać nieocenioną pomocą w walce o powrót do zdrowia.

Uwaga! Koniec strony ;)