Podaj dalej

Niepotrzebne ubrania czy meble mogą zyskać nowe życie. To za sprawą fundacji „Bread of Life”, która odzież zalegającą w naszych szafach czy nawet samą szafę, która nam jest zbędna przekaże tym, którzy naprawdę tego potrzebują.

 

Akcja prowadzona jest praktycznie od samego początku istnienia fundacji. Odzież wydawana jest we wtorki, środy i czwartki między godziną 12.00 a 15.00. Tygodniowo fundacja wydaje odzież dla około 40 rodzin z terenu Kalisza. – Po pomoc mogą zgłaszać się osoby lub rodziny w trudnej sytuacji materialnej. Mogą oni skorzystać z odzieży. Pomagamy też w zdobyciu mebli – mówi Aleksandra Tomczak z fundacji „Bread of Life”.

 

Osoby, które chcą przekazać zalegające w szafie ubrania czy zabawki mogą przynieść je również we wtorki, środy i czwartki do siedziby fundacji przy ul. Śródmiejskiej 24a, albo umówić się na dogodny termin telefonicznie (tel. 536 232 825). – Warto przynieść odzież przesegregowaną i wypraną, ale my też tutaj ją segregujemy i przygotowujemy do wydania – dodaje Aleksandra Tomczak (na zdj.).

Większe gabarytowo rzeczy np. meble należy zgłosić telefonicznie. Wtedy podopieczni sami je odbiorą.

Źródło http://www.faktykaliskie.pl/pozbadz-sie-niepotrzebnych-rzeczy-i-pomoz-innym