Konkurs kulinarny ;-)

Święta za pasem, więc czas na świąteczne zapachy i przysmaki. Już 6 grudnia będzie można pochwalić się swoimi zdolnościami i wziąć udział w Konkursie Kulinarnym „Tradycyjne ciasta świąteczne” w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Kaliszu. Wypieków spróbujemy 8 grudnia podczas VIII Charytatywnej Wigilii na Kaliskim Rynku!
VIII Charytatywna Wigilia na Kaliskim Rynku to „kampania dobra”, której towarzyszy wiele ciekawych wydarzeń. W tym roku Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Agencja Promocji Miasta Tomasza Chlebby, Zamek Gutów oraz Cukiernia Dziadka Rocha postanowili zorganizować imprezę współtowarzyszącą w postaci Konkursu Kulinarnego na najlepsze ciasto wigilijne.

Konkurs odbędzie się na terenie ZSGH 6 grudnia, a degustacja pysznych wypieków za symboliczną złotówkę do puszki będzie miała miejsce 8 grudnia pod kaliskim ratuszem w godzinach 12:00-18:00, gdzie odbędzie się również finał konkursu oraz wręczenie bardzo atrakcyjnych nagród.

Do konkursu zapraszamy mieszkańców Kalisza i okolic, młodzież, osoby starsze, stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich.

Patronat nad Wigilią objęła TVP3 oraz lokalne media w tym Calisia.pl.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania pod linkiem: https://we.tl/t-PuUQF4V8x0

Źródło https://calisia.pl/konkurs-kulinarny-na-swiateczne-wypieki-pochwal-sie-swoimi-zdolnosciami-dla-viii-wigilii-na-kaliskim-rynku,24986