Akademia Walki z Rakiem, dzięki swojej szerokiej i unikatowej ofercie wspiera chorych na nowotwory w zwycięskim boju o zdrowie i życie! Pobudza do walki, obalając schematyczne myślenie na temat choroby i leczenia.

Pacjentom i ich rodzinom pomaga bezpiecznie rozładować negatywne emocje i poradzić sobie z tą trudną sytuacją. AWzR wypełnia istotną niszę na rynku świadczeń zdrowotnych, gdzie pacjent częstokroć pozostawiany jest sam sobie z własną wiedzą na temat diagnozy oraz lękiem, co do dalszych rokowań. Swoim osłabieniem psychicznym daje nowotworowi większą szansę na opanowanie swojego organizmu zamiast wziąć się z nim za bary, spróbować z nim walczyć i… wygrać! Akademia Walki z Rakiem uzupełnia leczenie medyczne, ale nie zastępuje go!

Oferujemy bezpłatną pomoc w zakresie nauki, jak wykorzystać siłę psychiki do walki z chorobą. Pracujemy według psychoonkologicznego programu Simontona.

W naszej ofercie znajdują się:

  • spotkania indywidualne,
  • grupowe,
  • warsztaty ze śmiechoterapii.

Zapraszamy:

  • pacjentów pełnoletnich, bez względu na płeć i rodzaj choroby onkologicznej,
  • osoby na każdym etapie leczenia choroby ( po operacji, w trakcie chemioterapii, radioterapii i rekonwalescencji),
  • wszystkich wspierających pacjenta w procesie zdrowienia.

W ramach pomocy zapraszamy także wszystkie osoby po stracie osób bliskich.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 536-232-825 lub 692-25-82-80. W przyszłości planujemy poszerzy ofertę o zajęcia z arteterapii.

 

Uwaga! Koniec strony ;)