KRS: 0000268931 konto:73109013460000000112704936

Murowana Goślina ul. Długa Goślina 1

Pomoc na czasie

 

Bez nazwy-1Pomoc na czasie w Kaliszu, to nowy projekt skierowany do wszystkich osób, które potrzebują pomocy. 

Wolontariusze będą pomagać w sprzątaniu mieszkania, opiekowaniu się chorymi, czy w robieniu zakupów.Pomoc na czasie w Kaliszu, to projekt, w którym udział mogą wziąć młodzi kaliszanie, chcący pomagać innym. 


– Projekt ma im zapewnić alternatywę
.
 Chcemy też pokazać młodym osobom, że pomaganie jest czymś bardzo fajnym i może być wielką frajdą – mówi Agnieszka Kubicka, koordynator projektu Pomoc na czasie w Kaliszu.

W ramach akcji Pomoc na czasie w Kaliszu, wolontariusze będą poszukiwani przede wszystkim w szkołach średnich. Partnerem projektu Pomoc na czasie w Kaliszu jest fundacja Bread of Life.

– Aby skorzystać z jakiejś formy pomocy, należy zgłosić się do Fundacji i powiedzieć, jaka pomoc jest potrzebna, a opiekunowie projektu zajmą się tematem – dodaje Kubicka. – Pierwsze osoby potrzebujące już się zgłaszają, ale chcemy też docierać do kolejnych poprzez różne instytucje i organizacje oraz kampanię ulotkową.

Każdą akcję, bez względu czy będzie to sprzątanie mieszkania, zrobienie zakupów starszej osobie lub odwidzenie starszej osoby. Projekt będzie koordynował opiekun wolontariuszy związany z fundacją Bread of Life. Opiekun to osoba pełnoletnia, która będzie czuwała nad prawidłowym przebiegiem akcji Pomoc na czasie w Kaliszu.

Przekaż 1% na projekt na pt”Pomoc na czasie”

 
h2>Podaruj Nam 1% mocy, tak abyśmy wspólnie razem zmieniali Nasze otoczenie.

Pobierz darmowy program do rozliczania

Wypełnij PIT

Rozlicz się on line

Wypełnij PIT
 

wolontariusz

 

 
 

 

1 MBPomoc na czasie

”Wypełnij