Paweł wspierał nas od zawsze, teraz sam potrzebuje wsparcia

Mam na imię  Paweł, i obecnie mam 46 lat. Na co dzień jestem szczęśliwym mężem, ojcem dwojga synów, oddany rodzinie, bratem, wujkiem, zaufanym i pomocnym przyjacielem, kolegą, szefem, partnerem w biznesie. Wielokrotnie wspierałem jako przedsiębiorca, różne akcje charytatywne na rzecz osób, które walczą o swoją przyszłość w starciu z różnymi trudnymi chorobami.

Jako człowiek biznesu od ponad 20 lat działam i pomagam zawodowo w sprawach podatkowych, tłumacząc, wyjaśniając zawiłości, ale także rozwiązania naszego sytemu podatkowego firmom i instytucjom zgłaszającym się o pomoc do mnie.

W czasie wolnym uwielbiam spędzać czas z rodziną, to ona daje mi siłę do pokonywania trudności w moim życiu. Patrzę z dumą na moich synów, tym kim są i kim będą.

Jednak pewnego dnia okazało się, że…….

Tym razem czeka mnie najcięższe wyzwanie – walka z Glejakiem G4.

Choć przeciwnik jest wyjątkowo nierówny, nie poddaje się i będę walczyć! Będę walczyć o siebie, rodzinę a także, każdy moment z rodziną. Bo dla mnie to ważne!!! Nie chcę, aby choroba okradła mnie z relacji i z tego co najcenniejsze czyli rodziny. 

Z czym walczę

Glejak wielopostaciowy G4 to wyjątkowy potwór. Walka z nim jest bardzo trudna i wymaga wielu konsultacji, wyjazdów, badań, pobytów w klinikach etc. Wiąże się to jednak z bardzo dużymi wydatkami. Nowoczesne metody leczenia Glejaka IV stopnia nie są w Polsce refundowane . Chcemy skorzystać z nowoczesnych metod leczenia jakimi są :

– MagForce NanoTherm

– Novocure Optune

Stąd moja prośba o wszelką pomoc finansową na moje leczenie. Z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i okazane wsparcie.

Pozdrawiam i dziękuje za wsparcie

Uwaga! Koniec strony ;)