KRS: 0000268931 konto:73109013460000000112704936

Murowana Goślina ul. Długa Goślina 1

Gabrysia Pietrowska

Gabrysia Pietrewska

Gabrysia urodziła się 10 listopada 2013 roku  – otrzymała wtedy 10 pkt.w skali Apgar. Po skończeniu roku zaczęły się pojawiać u naszej córeczki niepokojące sygnały świadczące, iż Gabrysia nie rozwija się tak jak inne dzieci. Nie reagowała na swoje imię, bawiła się bardzo schematycznie i nie zgodnie z przeznaczeniem zabawek. Nie potrafiła nawiązać kontaktu z rówieśnikami oraz nie panowała nad swoimi emocjami. Pół roku temu rozpoczęliśmy pracę, mającą na celu poprawę Jej rozwoju. Przed ukończeniem 3 roku życia u Gabrysi zdiagnozowano autyzm dziecięcy.

  Gabrysia wymaga regularnych spotkań terapeutycznych, które mają stworzyć Jej szansę na jak najlepsze funkcjonowanie w późniejszym życiu. Korzysta z zajęć wczesnego wspomagania rozwoju w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, w ramach którego realizowana jest terapia integracji sensorycznej, logopedyczna i z psychologiem. Od października br. rozpoczęliśmy też intensywną pracę z logopedą metodą krakowską, z którą wiążemy duże nadzieje. Liczymy na to, że córka zacznie posługiwać się nie tylko gestami, ale i mową czynną.

  Gabrysia wymaga zastosowania diety bezglutenowej, bezmlecznej oraz bezcukrowej. Konieczne jest też wprowadzenie suplementów diety, probiotyków – często sprowadzanych z zagranicy.

  Pierwsze widoczne pozytywne efekty pracy z Gabrysią pojawiły się już po kilku tygodniach.

  Gabrysia jest bardzo żywiołowa – wszędzie jej pełno. Bardzo lubi wszelkie terapie, czasem sama dopomina się aby z nią ćwiczyć. Nie może doczekać się zajęć, szczególne zajęć pamięciowych i manualnych. Początkowo wielką trudność dla nas wszystkich stanowiły problemy w komunikacji. Nie wiedzieliśmy czego córeczka od nas oczekuje, co powodowało, że w znany tylko sobie sposób „mówiła” nam o swoich potrzebach. Mimo najszczerszych chęci nie wiedzieliśmy jak Jej pomóc. Do wszystkiego musieliśmy dochodzić sami – metodą prób i błędów – zgadywać czego córka potrzebuje. Na szczęście ten etap mamy już za sobą, gdyż Gabrysia potrafi powiedzieć w mniej lub bardziej zrozumiały sposób czego potrzebuje w danej chwili.

   Widzimy, że wszystkie te zajęcia pozytywnie wpływają na Jej rozwój, że nasza determinacja, cierpliwość i nakłady finansowe nie idą na marne. Niestety nasze możliwości też są ograniczone dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wparcie rehabilitacji Gabrysi.
Dzięki Państwa pomocy wszystko jest możliwe!

  W tym momencie każda złotówka ma dla Gabrysi znaczenie!

  Za każdą pomoc z góry bardzo dziękujemy.

 

Darowiznę można przekazać na nr konta:  

Fundacja Bread of Life 

Ul. Długa Goślina 1, 62-095 Murowana Goślina

76 1090 1346 0000 0001 1455 5351 – z dopiskiem Gabrysia Pietrowska

 

 

Wpłaty z zagranicy: 

Fundacja Bread of Life 

Ul. Długa Goślina 1, 62-095 Murowana Goślina   POLAND 

PL76109013460000000114555351 – z dopiskiem Gabrysia Pietrowska 
Kod SWIFT: WBKPPLPP