Niesamowite uczucie. Często się zdarza, że organizacje pozarządowe planują swoją pracę lecz nagle okazuje się, że projekt zatrzymuje się w połowie. Często a nawet w większości,główną przyczyną jest brak środków finansowych na realizację dalszego celu.

W tym przypadku w pomieszczeniu użyczonym przez Kościół Chrześcijan Baptystów w Kaliszu, nasz oddział Fundacji planuje zrobić kawiarenkę dla dzieci z aspergerem. Projekt zatrzymał się w połowie drogi bo właściwie na braku środków na zakup paneli, oraz wyposażenia do niej.

Dzieci i tak się spotykają, ale naszym pragnieniem jest to, aby dzieci z aspergerem, dzieci i młodzież z Podgórza oraz okolic spotykały się w niej i znalazły ukojenie od rozbitych domów.

Dobre rzeczy muszą poczekać. Tak i w tym przypadku, informacja o braku środków poszła w eter Kalisza. W sposób niespodziewany pracownicy kaliskiego oddziału Providenta napisali projekt do swojej firmy w ramach projektu pracowniczego projekt przeszedł a my będziemy mieli podłogę i sprzęt. Co za fajne uczucie ;-) W piątek kupujemy panele ;-)

 

1 komentuj
  1. furtdso linopv says:

    Hello my loved one! I wish to say that this article is awesome, nice written and include approximately all vital infos. I’d like to peer more posts like this.

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Uwaga! Koniec strony ;)